• Isabel García Fernández
  Isabel García FernándezPasniedzēja

  Izabella ir no Kordovas, Andalūzijas Spānijas dienvidos. Viņa ir studējusi spāņu filoloģiju Kordovas universitātē un šobrīd maģistrantūrā studē spāņu valodas kā svešvalodas pasniegšanu. Strādājusi Romā, Itālijā, kā arī bijusi spāņu valodas pasniedzēja imigrantiem Spānijā. Viņas aizraušanās ir valodu pasniegšana un kultūra. Pārvalda angļu un itāļu valodas.

  • ANA LÓPEZ QUERAL
   ANA LÓPEZ QUERALPasniedzēja

   Ana ir dzimusi Castellón, mazā pilsētiņā Spānijas Vidusjūras krastā. Ana ir studējusi pedagoģiju, tāpēc tas ir viņas aicinājums – gan strādāt ar bērniem, gan mācīt valodas. Viņas dzimtā valdoa ir spāņu, taču viņa lieliski pārvalda angļu un valensiešu valodas. Viens no viņas hobijiem ir ceļošana, viņa uzskata, ka tā ikviens var daudz uzzināt par citām kultūrām, tradīcijām un valodām.

   • María Bas Calzada
    María Bas CalzadaPasniedzēja

    María runā spāņu, angļu, basku, vācu un franču valodās. Viņa ir absolvējusi tulkošanas bakalaura programmu universitātē un jau ir ieguvusi pieredzi kā tulkotāja un pasniedzēja. Viņa ir 21 gadu veca un nāk no Bilbao, Basku zemes Spānijas. Meitene labprāt iepzīstas ar jauniem cilvēkiem no dāžādām zemēm, lasa un dodas uz kino.

     

     

    • Nuria Fornés
     Nuria FornésPasniedzēja
     Nurija ir dzimusi Valensijā, pilsētā, kur saule spīd gandrīz katru dienu un turpat viņa studējusi tulkošanu. Nurijas dzimtās valodas ir spāņu un katalāņu, tācu viņa tekoši runā arī fraciski un angliski. Pagājušajā gadā viņa ieguva maģistra grādu pedagoģijā, lai kļūtu par skolotāju vidusskolā. Līdz šim jau iegūta pieredze skolotājas darbā ar bērniem un pusaudžiem. Nurija ir ļoti aktīva, viņai patīk dažādi sporta veidi un dejošana, kā arī grāmatu lasīšana un jaunu cilvēku un kultūru iepazīšana.
     • Jose Javier Meimije Ruiz
      Jose Javier Meimije RuizPasniedzējs

      Hosē ir no pilsētiņas Medina del Kampo, kura atrodas Kastīlijas un Leonas province un ir pazīstama ar saviem gadatirgiem, kas notikuši 15. un 16. gadsimtā. Viņš Vajadolidas universitātē, Limerikas univeristātē un Hullas universitātē studējis angļu filoloģiju un tik tikko pabeidzis maģistra studijas pedagoģijā. Hosē patīk satikt jaunus cilvēkus un iepazīt viņu kultūras. Viņš vienmēr ir gatavs dalīties ar savu pieredzi un zināšanām.

       

      Sazinieties ar mums

      We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.