• ANA LÓPEZ QUERAL
  ANA LÓPEZ QUERALPasniedzēja

  Ana ir dzimusi Castellón, mazā pilsētiņā Spānijas Vidusjūras krastā. Ana ir studējusi pedagoģiju, tāpēc tas ir viņas aicinājums – gan strādāt ar bērniem, gan mācīt valodas. Viņas dzimtā valdoa ir spāņu, taču viņa lieliski pārvalda angļu un valensiešu valodas. Viens no viņas hobijiem ir ceļošana, viņa uzskata, ka tā ikviens var daudz uzzināt par citām kultūrām, tradīcijām un valodām.

  • María Bas Calzada
   María Bas CalzadaPasniedzēja

   María runā spāņu, angļu, basku, vācu un franču valodās. Viņa ir absolvējusi tulkošanas bakalaura programmu universitātē un jau ir ieguvusi pieredzi kā tulkotāja un pasniedzēja. Viņa ir 21 gadu veca un nāk no Bilbao, Basku zemes Spānijas. Meitene labprāt iepzīstas ar jauniem cilvēkiem no dāžādām zemēm, lasa un dodas uz kino.

    

    

   • Isabel García Fernández
    Isabel García FernándezPasniedzēja

    Izabella ir no Kordovas, Andalūzijas Spānijas dienvidos. Viņa ir studējusi spāņu filoloģiju Kordovas universitātē un šobrīd maģistrantūrā studē spāņu valodas kā svešvalodas pasniegšanu. Strādājusi Romā, Itālijā, kā arī bijusi spāņu valodas pasniedzēja imigrantiem Spānijā. Viņas aizraušanās ir valodu pasniegšana un kultūra. Pārvalda angļu un itāļu valodas.

    Sazinieties ar mums

    We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.