Par "Centro Picasso"

Spāņu mācību centrs „Centro Picasso” tika dibināts 2007.gadā. Jau kopš pašiem pirmsākumiem viens no mūsu mērķiem ir bijis piedāvāt ne tikai iespēju apgūt spāņu valodu, bet arī veicināt studentu interesi par Spānijas kultūru.

Lasīt vairāk… 

Mūsu pasniedzēji

Mēs laužam barjeru starp valodas nodarbībām un kultūras studijām, jo “Centro Picasso” strādā tikai pasniedzēji, kuriem spāņu valoda ir dzimtā. Tādejādi nodarbībās tiek kombinēta valodas apmācība un kultūras izpratne, jo valoda tiek apgūta tiešā kontaktā ar spāņu kultūras nesēju.

Lasīt vairāk…

Spānijas kultūras klātbūtne

Papildus nodarbībām organizējam arī kultūras aktivitātes, kurās mūsu centra studentiem ir iespēja praktizēt apgūto un tuvāk iepazīt spāņu kultūru, cilvēkus, dzīvesveidu (sīkāka informācija sadaļā Kultūras aktivitātes):

  • Tematiskie vakari par dažādām tēmām, kas saistītas ar spāņu kultūras pasauli – piemēram, par svētkiem Spānijā un Latīņamerikā, Spānijas reģioniem, spāņu mūziku, vēsturi, literatūru, mākslu,
  • Spānijas un Dienvidamerikas valstu filmu vakari – populārāko un nozīmīgāko spāņu kino režisoru filmas, kā arī mazāk pazīstami kino šedevri, diskusijas par filmām un tajās apskatītajām tēmām.
  • Ballītes un saviesīgie vakari – gastronomiskie vakari ( tortilju konkursi, paeljas gatavošanas meistarklase), karnevāls, kursu atklāšanas un noslēguma vakari, u.c.

 Mums rūp “Centro Picasso” studentu zināšanas, jo vēlamies, lai viņi mācētu ne tikai lasīt un rakstīt, bet arī lietotu dzīvu un modernu spāņu valodu un lai viņi apzinās, cik dažāda un bagāta ir spāņu kultūra.

Iepazīsti "Centro Picasso"

Sazinieties ar mums

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.